Current
Opening

Pilot | Umowa partnerska na pełen etat | 2500–2850 USD miesięcznie

Analityk inwestycji w media

Rekrutujemy utalentowanego analityka, który dołączy do naszego zespołu.
Dołączając do zespołu ID Comms, poprawiasz przyszłość
z marek, które kochamy!
Przynieś swoje pomysły i zostań częścią zespołu ID Comms.

O Tobie

Jesteś zapalonym profesjonalistą w dziedzinie mediów i reklamy, z ponad 3-letnim doświadczeniem w pracy w agencji medialnej lub u dostawcy mediów. Chcesz współpracować z najbardziej ambitnymi reklamodawcami na świecie, aby pomóc im się rozwijać i wdrożyć najlepsze w swojej klasie podejście do zakupu mediów. Rozumiesz kupowanie i planowanie mediów, a także podstawowe pojęcia związane z mediami, takie jak GRP, wyświetlenia oraz zasięg i częstotliwość.

Rola

Będziesz przeglądać i analizować duże ilości danych multimedialnych oraz wydobywać z nich znaczące spostrzeżenia. Będziesz tworzyć raporty za pomocą pulpitów nawigacyjnych (znajomość tworzenia pulpitów nawigacyjnych w Power BI lub Tableau to dodatkowa przewaga), które pomogą Ci dzielić się wynikami z przeszłości z naszymi klientami.

Aplikuj już dziś!

    Potwierdź, że masz prawo do pracy w miejscu, o które się ubiegasz

    Prześlij swój list motywacyjnyUpewnij się, że jest to plik PDF i nie większy niż 25 MB


    Prześlij swoje CV*Upewnij się, że jest to plik PDF i nie większy niż 25 MB


    Firma Progmatic zobowiązuje się do ochrony i poszanowania Twojej prywatności, a Twoje dane osobowe wykorzystamy wyłącznie do przetworzenia Twojej aplikacji oraz aby informować Cię na bieżąco o przyszłych możliwościach talentów i nowościach.